reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

malá fofr půjčka půjčit si 500 4500 kč ingaboobooks com

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 112 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
provident soubezna půjčka půjčka do 4500 kč na účet
Malá Půjčka - Rychlá půjčka do 4500 Kč. Malá Fofr Půjčka Půjčky rychle bez registru pujcka 25000 bez registru okamžitá půjčka na směnku nejlepší malá půjčka pro invalidy. Ihned
Rychlá půjčka do 4500 Kč - Půjčka bez doložení příjmu a
Peníze ihned až 4500 Kč, půjčka bez komplikací za pár minut. Sjednejte si půjčku výhodně online hned teď.
Půjčky - Půjčka rychlá -
Půjčky je expresní SMS půjčka bez 1 kč úplně pro všechny. Půjčit si můžete Můžete si expresně půjčit až 4500 Kč. Malá půjčka na
půjčka na op ihned na ucet -
půjčka na op ihned na ucet
Pujcka 1500 bruntal online pujcky bez registru Bruntal
Chci si půjčit. Rychlá formulář> Půjčky Bruntál : Půjčka 15000 Kč | Půjčka peněz. Pohled site>> Pujcka online ihned bruntál rychlá půjčka do
půjčky na smenku hotove ihned 5000 kč prostějov
Krátkodobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu Stačí Vám malá jen na Půjčit si můžete 500 až 10.000 Kč a to doslova
predam traktor na splatky -
Chci si půjčit Chci více info . Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Važivosť do 200 kg
Rychlá pujcka online Opava - Rychlá půjčka online - expres
Malá půjčka do 4500 Kč. RYCHLÁ PŮJČKA ONLINE. ONLINE PŮJČKA AŽ 4500 KČ. Chapter » Topic. Online Půjčky Opava. Chcete si půjčit?
mala půjčka bez solusu – Elizabeth Mott
Krátkodobá půjčka 500 - 4500 Kč mala půjčka bez solusu. Jedná Pujcka Bez Solusu Pujcka S Rucenim Auta Olomouc Půjčit si až 4500 Kč do 15 minut
Mala pujčka bez dokladani prijmu - Rychlá půjčka online
Rychlá půjčka 500,- až 50.000,- Kč. Rychlá půjčka do 4 RYCHLÁ PŮJČKA AŽ 4500 KČ. Půjčka bez u Euro půjčka. Chcete si půjčit peníze